logo

tel +420 778 088 006

OSHO meditace

o mne

Jaký je rozdíl mezi OSHO meditacemi a jinými meditačními technikami?

OSHO meditace propojují staletími ověřené meditační techniky východu s moderními terapeutickými metodami západu. Sednout si a v tichu se ponořit do svého nitra je pro současného člověka velmi obtížné. A právem.

Současný člověk je totiž jiný. Jsme zavaleni spoustou informací, řízeni různými pravidly, je na nás kladeno nespočet nároků a náš čas je naplánován. Centrum našeho já se přesunulo z těla do mysli.

OSHO meditace nás vrací zpět do srdce a těla. Pomáhá nám v tom pohyb, hlas, tanec, dech a jiné techniky spojující nás s naším tělem a energií. Meditace se vyvíjely po desetiletí s až vědeckou přesností, aby jejich efekt byl co největší a meditující se do svého nitra dostal snadněji.

Ve svém nitru se pak setkáme se svým zdrojem, prostorem plným radosti, který je mimo všechna podmínění a neutichající mysl.

 

  

   

 
 

 

“Zapomeňte na sebe, na ego tanečníka a staňte se tancem. Meditujte. Tancujete tak naplno, že zapomenete, že jste to Vy kdo tancuje, stanete se tancem. Protiklady zmizí a nastane meditace.” OSHO