logo

tel +420 778 088 006

 akce
 

MĚSÍČNÍ KURZ HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY DLE DINAH RODRIGUES

KDY:    29.5. - 19.6. 2018, 17:30 - 19:30 h (4 lekce á2h - 29.5.,5.6.,12.6.,19.6.)
KDE:    Dolní Jirčany, Hlavní 456 (viz. kontakt)
CENA:  2.000 Kč
 
Srdečně vás zvu na měsíční kurz Hormonální jógy pro ženy - pro menopauzu a hormonální nerovnováhu. Jedná se o sestavu jógových cviků, které jsou doplněné o intenzivní dechové techniky. Je to sestava dynamická, složená ze cviků stimulujících žlázy s vnitřní sekrecí a rehabilitačních cviků, které jsou zaměřené na odstranění bloků v oblasti celého pohybového aparátu. Více informací o sestavě a účincích naleznete zde.
Během měsíčního kurzu se naučíte celou sestavu HJT (základní techniky, zahřívací cviky a cviky z denní sestavy) a dále se můžete těšit na cviky a dechová cvičení proti stresu a řízenou jóga nidru.
Na každé lekci se naučíme část sestavy a několik cviků proti stresu, na dalších lekcích znovu vše opakujeme. Již po první lekci budete cvičit doma, poslední lekce je opakovací. Sestava HJT je účinná jako celek, nemělo by se měnit pořadí cviků, ani by se neměly jednotlivé cviky provádět samostatně. Pro „oprášení“ či dopilování sestavy je možné navštívit opakovací lekce, které probíhají pravidelně každý týden ve čtvrtek dopoledne.
Výukové materiály pro cvičení obdržíte zdarma, s sebou potřebujete pohodlné oblečení (legíny, tričko), tužku na poznámky, nápoje dle potřeby.
Cvičíme ve skupince o velikosti max. 5 žen.
 
INFORMACE K REZERVACI MÍSTA A PLATBĚ KURZU:
 
Místo na kurzu si rezervujte prostřednictvím přihlašovacího formuláře
Pro závaznou rezervaci je potřeba kurzovné uhradit do 5-ti dnů ode dne přihlášení na kurz, nejpozději však 14 dní před zahájením kurzu. Při stornování později než 14 dní před seminářem je platba nevratná (je však možné poslat náhradnici, případně se s lektorkou domluvit na jiném termínu).
 
Platba kurzu:
bankovním převodem na účet číslo:  4403835369/0800
variabilní symbol: vaše datum narození ve tvaru DDMMRR
do zprávy pro příjemce uveďte: Příjmení_HJT_datum konání kurzu
 
 
Podrobné informace týkající se průběhu kurzu, včetně úvodního dotazníku, obdržíte v týdnu před zahájením kurzu. V případě dotazů volejte na mobil 778 088 006 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.